Elektromobily ve městě:
klíčové výhody a tipy pro městské cestování

Přemýšlíte o tom, jaký si půjčit elektromobil, aby byl pro vaše městské cestování nejlepší? Pokud vás láká pohodlnost, efektivita a ohleduplnost k životnímu prostředí, pak by elektrický vůz mohl být vaší volbou. Dovolte nám představit několik důvodů, proč je ježdění elektromobilem ve městě skvělou volbou pro každého.

Parkování na modrých a fialových zónách zdarma

Zapomeňte na horečné hledání parkovacího místa a hledání parkovacích automatů nebo placení přes mobilní appky. S elektromobilem můžete zaparkovat kdekoliv v Praze zcela zdarma. Stačí jen najít volné místo na kterékoliv modré nebo fialové zóně. Berte to jako malý revanš za to, že chcete pozitivně přispívat ke zlepšení životního prostředí.

Vysoká akcelerace elektromobilu – agilní řízení na dosah

V hustém městském provozu je rychlý rozjezd a obratná reakce na místě klíčové. S elektromotorem pod kapatou to budete mít doslova na dosah nohy. S vysokou akcelerací budete mít vždy náskok před ostatními. Zelená vlna světel bude jen příjemným zpestřením a vy si užijete město tak, jak to má být – bez zbytečného čekání. Což vám zkrátí dobu strávenou na cestě a zanechá více času na věci, které máte rádi.

Přes 100 veřejných nabíjecích stanic po celé Praze

Nabíjení elektromobilu ve městě je dnes stále dostupnější. V Praze najdete více než stovku veřejných nabíjecích stanic, které jsou rozmístěny po celém městě. To znamená, že můžete svůj elektromobil dobíjet prakticky kdekoliv. A co víc, čekání na nabíjení častokrát můžete využít pro nákup, návštěvu fitka nebo například pro relaxaci v sauně. Spousta nabíjček je totiž umístěná tak, abyste svou půl hodinku čekání mohli smysluplně využít.

Ekologie a tichý provoz

Nezapomínejme na klíčovou výhodu elektromobilů – jejich ekologický provoz. Elektromobily nevypouštějí žádné škodlivé emise do ovzduší, což pomáhá zlepšovat kvalitu vzduchu ve městě a chránit náš planetu. Navíc, elektromobily jsou neuvěřitelně tiché, což snižuje hluk v ulicích a zvyšuje kvalitu života pro všechny obyvatele města.

Snížení emisí a hlučnosti má navíc pozitivní dopad na životní prostředí i zdraví obyvatel města. Tím, že volíte ekologický způsob přepravy, přispíváte ke zlepšení kvality života pro všechny.

Inovativní technologie a moderní design

Elektromobil ve městě je symbolem nejen inovativního přístupu k dopravě, ale také moderního vývoje směrem k udržitelné budoucnosti. S elegancí a špičkovými technologickými prvky nabízejí jízdu, která překračuje všechna vaše očekávání.

 

Elektromobily jsou dokonalým společníkem pro každodenní cestování ve městě. Zdarma parkování, rychlý rozjezd, dostupné nabíjecí stanice a ohleduplnost k životnímu prostředí jsou jen některé z důvodů, proč byste měli uvažovat o své elektrické budoucnosti. Pokud vás tento způsob dopravy zaujal, neváhejte navštívit náš autosalon Protech a využijte probíhající akce 1 + 1 zdarma na pronájem elektromobilu. Vyberte si dobu pronájmu a my vám dáme zdarma jednou tolik. Například při pronájmu na 7 dní od nás dostanete dalších 7 dní navíc. Akce platí do konce září, tak neváhejte a prohlédněte si všechny vozy v aktuální nabídce.

Jsme tu proto, abychom vám představili špičkové elektromobily, které vám usnadní váš městský život. Přidejte se k nám a buďte součástí elektromobilové revoluce!