elektromobily protech

Kdo jsme?

Jsme rodinná firma protech fungující více než 25 let na českém trhu. Nyná se ale již 6 let se zabýváme čistě čistou elektromobilitou. V Praze jsme pro vás otevřeli první čistě elektrický autosalon. Naše zázemí disponuje elektromobily různých značek a modelů  k vyzkoušení, pronájmu a prodeji. Dále tu také uvidíte demo zeď nabíjecího řešení.

Vize

Máme sen se stát velkým hráčem na poli udržitelné dopravy a energetiky. Toho chceme docílit nabízením kvalitních služeb a produktů. Důraz klademe na opravdovou vášeň v tomto oboru. 

Mise

Chceme nabízet elektromobily do každé domácnosti a firmy. Zaručujeme se za všechna auta, která nabízíme.  Stavíme nabíjecí infrastrukturu. Máme profesionální tým a přátelský přístup.

Příběh firmy

Naším největším příkladem byla od samého začátku automobilka Tesla, kterou jsme sledovali od jejího vzniku.

V roce 2015 jsme měli tu čest i první Model S vlastnit. Od té doby jsme se začali o elektromobilitu vážně zajímat.

V roce 2016 jsme přibrali do flotily BMW i3ky a skvělé Fiaty 500e.

Období 2016 – 2018 bylo pro nás obdobím nejtěžším. Veřejná společnost se tu o elektromobilitě začala teprve dozvídat a měla převážně skeptický přístup. My jsme tomuto směru ale natolik věřili, že jsme se jiným směrem vydat nechtěli.

Vydrželi jsme až do roku 2019-2020, kdy začaly ty největší pohyby. Každá značka představila svůj elektrický vůz a společnost začala vnímat elektromobily jako velkou příležitost. Byli jsme rádi, že jsme měli možnost pestře rozšířit vozový park, který se v současné chvíli rozrostl až na 8 různých modelů a provozujeme současně více než 50 elektromobilů.

Největším bestsellerem se pro nás stal Fiat 500e. Krásných „pětistovek“ jsme prodali a provozovali přes 160 kusů. Velké oblibě se od roku 2020 těšila Škoda CITIGOe iV, nebo Peugeot e-2008. Hlavním bodem programu ale byla stejně vždy Tesla, která vzbuzuje u každého tak velké emoce.

Auta dovážíme převážně z Německa a západní Evropy. Tamní trhy disponovali dotacemi a auta jsou ve velmi dobrém stavu.

Rádi Vám se vším poradíme. Budeme rádi za vaší návštěvu ☕

Náš tým

Náš tým Náš tým Náš tým Náš tým
Jan Adam

Jan Adam

V pozici výkoného ředitele působí již přes 20 let. Vystudoval elektrotechnický a ekonomický obor. Hlavní zájem má v inovativní a nízkouhlíkové technologie. V týmu protech je ředitel .

Michal Nešleha

Michal Nešleha

Po dokončení studia a obdržení inženýrského titulu v oboru silnoproud - točivé stroje, pracoval pár let v oboru, poté ve firmě Protech leasing. Ve firmě protech zastává pozici jednatele a administrativy.

Jonáš Adam

Jonáš Adam

Vystudoval bakalářský obor vývoj produktů a technologie energií v Dánsku. Ve firmě je ve funkci projektového asistenta, kdy spojuje vývoj produktu, obnovitelné zdroje, marketing a další. Hlavní pracovní náplní je nabíjecí řešení.

Adéla Adamová

Adéla Adamová

V týmu protech je kolegyní, která se stará o provozní chod firmy. Zastává účetní pozici.