Nabíjecí stanice pro elektromobily

Zajišťujeme komplexní řešení nabíjecích stanic pro elektromobily pro domácnost a pro firmy. Bydlíte v bytovém domě? Dokážeme připravit instalaci i tam. Pro více informací klikněte ZDE.

Zároveň dodáváme také kvalitní nabíjecí kabely s redukcemi Mennekes a Yazaki, veškeré adaptéry a příslušenství. Pokud se tedy chystáte koupit elektromobil, nezapomeňte popřemýšlet také o tom, jak ho efektivně nabít!

V ČR prodáváme a instalujeme značku wallbox a OlifeEnergy. Pro více informací přejděte do sekce wallboxů, nebo se podívejte na naše reference.

Domácí nabíječka na elektromobil přispěje ke komfortnímu používání elektromobilu.  Pro nabíjení doma si můžete vybrat z několika variant. Máme jak ty nejlevnější wallboxy, tak nabíjecí řešení střední a vyšší kategorie. Kompletní nabíjecí řešení nabízíme také pro firmy, hotely, restaurace nebo na instalaci do veřejného prostoru.

Ke každé nabíjecí stanici poskytujeme možnost kompletní elektroinstalaci a potřebné revize. V případě zájmu můžeme parkovací místo natřít barvou a vaším firemním logem.