Jaro 2024 1+1

Jaro 2024 1+1

Speciální letní akce od protech-e začíná právě teď!

Tři výhodné balíčky. Umožní vám prozkoumat svět elektromobility a udržitelné energetiky a zároveň při tom ušetřit.

Balíčky jsme navrhovali tak, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám a pomohly vám udělat první krok do světa, který je ekologický, ekonomický a nabitý pozitivitou. Věříme, že si vyberete ten, který k vám nejlépe sedne. Léto budiž prodlouženo a pojďme na to!

 

Pronájem elektromobilu 1 + 1 zdarma

Chcete objevit nový způsob dopravy a zároveň ušetřit? Půjčte si u nás elektromobil na jeden den, týden nebo dva týdny a dostanete od nás zdarma jednou tolik! Je to skvělý způsob, jak si vyzkoušet elektromobilitu a užít si cestování bez emisí. Stačí kliknout na banner níže, vybrat si elektromobil, o který máte zájem, a odeslat nezávaznou poptávku.

Chci elektromobil 1 + 1 zdarma!

 

Fotovoltaická elektrárna s elektromobilem jako bonus

Investujete do budoucnosti a plánujete instalovat fotovoltaické panely? Dáme vám důvod se k tomu rozhoupat. K objednávce FVE od nás dostanete elektromobil na 14 dní zdarma. Je to perfektní způsob, jak začít využívat sluneční energii a vyzkoušet si řízení moderního elektrického vozu. Stačí kliknout na banner níže, vybrat si balíček, který vám nejvíce vyhovuje, a odeslat neávaznou objednávku.

Chci FVE s elektromobilem k tomu!

 

Wallbox s elektromobilem jako bonus

Chystáte se na přechod k elektromobilitě a přemýšlíte nad nabíjecí stanicí u vás doma? Při zakoupení našeho wallboxu vám dáme na zkoušku elektromobil na jeden den zdarma. Můžete si tak plnohodnotně vyzkoušet, co elektromobilita obnáší. Stačí kliknout na banner níže, vybrat si wallbox, o který máte zájem, a odeslat nezávaznou objednávku.

Chci objednat wallbox s elektromobilem k tomu

 

Nezáleží na tom, zda jste nováčkem v oblasti elektromobility, nebo jste již zkušený uživatel. Věříme, že si z našich letních balíčků vyberete a využijete elektromobilitu jako nikdy předtím!

Chcete se o balíčcích dozvědět více? Zavolejte nám: +420 720 331 034
A nebo napište přes formulář níže a my se vám brzy ozveme. 👇🏻

Kontaktujte nás