Léto budiž pochváleno: Užijte si elektrické léto s výhodnými balíčky

Léto budiž pochváleno: Užijte si elektrické léto s výhodnými balíčky

Speciální letní akce od protech-e začíná právě teď!

Léto je v plném proudu, okurková sezóna vrcholí a tak jsme se i my rozhodli pro vás připravit něco speciálního. Tyto tři výhodné balíčky vám umožní prozkoumat svět elektromobility a udržitelné energetiky a zároveň při tom ušetřit. Nabídka platí do 30. září, ale čím dříve přijdete tím dříve se projedete!

Balíčky jsme navrhovali tak, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám a pomohly vám udělat první krok do světa, který je ekologický, ekonomický a nabitý pozitivitou. Věříme, že si vyberete ten, který k vám nejlépe sedne. Léto budiž pochváleno a pojďme na to!

Balíčky se týkají těchto modelů: Fiat 500e California, Škoda Citygo-e, BMW i3, Peugeot e-2008 GT, Tesla model 3 a Tesla model S 85d.

 

Pronájem elektromobilu 1 + 1 zdarma

Chcete objevit nový způsob dopravy a zároveň ušetřit? Půjčte si u nás elektromobil na jeden den, týden nebo dva týdny a dostanete od nás zdarma jednou tolik! Je to skvělý způsob, jak si vyzkoušet elektromobilitu a užít si cestování bez emisí. Stačí kliknout na banner níže, vybrat si elektromobil, o který máte zájem, a v ubjednávce uvést kód: LETNÍAKCE.

Chci elektromobil 1 + 1 zdarma!

 

Fotovoltaická elektrárna s elektromobilem jako bonus

Investujete do budoucnosti a plánujete instalovat fotovoltaické panely? Dáme vám důvod se k tomu rozhoupat. K objednávce FVE od nás dostanete elektromobil na 14 dní zdarma. Je to perfektní způsob, jak začít využívat sluneční energii a vyzkoušet si řízení moderního elektrického vozu. Stačí kliknout na banner níže, vybrat si balíček, který vám nejvíce vyhovuje, a v ubjednávce uvést kód: LETNÍAKCE.

Chci FVE s elektromobilem k tomu!

 

Wallbox s elektromobilem jako bonus

Chystáte se na přechod k elektromobilitě a přemýšlíte nad nabíjecí stanicí u vás doma? Při zakoupení našeho wallboxu vám dáme na zkoušku elektromobil na jeden den zdarma. Můžete si tak plnohodnotně vyzkoušet, co elektromobilita obnáší. Stačí kliknout na banner níže, vybrat si wallbox, o který máte zájem, a v ubjednávce uvést kód: LETNÍAKCE.

Chci objednat wallbox s elektromobilem k tomu

 

Nezáleží na tom, zda jste nováčkem v oblasti elektromobility, nebo jste již zkušený uživatel. Věříme, že si z našich letních balíčků vyberete a využijete elektromobilitu jako nikdy předtím!

Chcete se o balíčcích dozvědět více? Zavolejte nám: +420 602 292 192 / +420 720 331 034
A nebo napište přes formulář níže a my se vám brzy ozveme. 👇🏻

Kontaktujte nás