Nabíjení elektromobilů pro bytové domy a SVJ

Nabíjení elektromobilů pro bytové domy a SVJ

EV nabíjení

Pokud hledáte možnosti nabíjení elektromobilů pro bytové domy nebo pro SVJ, tak jste tu správně. Zabýváme se výstavbou i prodejem wallboxů a nabíjecích řešení pro elektromobily pro malé i velké subjekty.

Nabíjení je nedílnou součástí provozu elektromobilu. Jakmile se rozhodnete si od nás nainstalovat nabíjecí stanici ve vaší garáži tak pro vás plynou následující výhody:

  • Není potřeba posilovat stávající síť tedy není potřeba navyšovat jistič a s ním i poplatky za něj
  • Naše technické řešení je napojení  nabíjecího stání na váš elektroměr zapsaný k vaší  bytové jednotky
  • Máte nárok na výhodný tarif pro elektromobily a domácnost D27d
  • Napíšeme podkladovou zprávu pro SVJ, abyste měli informace k souhlasu umístění wallboxu

V rámci instalace je také výchozí revize.

PBŘ (požárně bezpečnostní řešení) není potřeba, jelikož používáme certifikované požární ucpávky a kabely se sníženou hořlavostí. Na vyžádání PBŘ zařídíme, stejně tak projektovou dokumentaci.

Nabíjení elektromobilů pro bytové domy stojí za promyšlení v případě, že má více z vašich nájemců elektormobil a chcete jim vyjít vstříc. V případě, že jste členem SVJ, má smysl se na toto řešení zaměřit, pokud víte, že by to ocenilo více vlastníků bytů.

Naše další služby jsou například prodej elektormobilů, krátkodobý a dlouhodobý pronájem, nebo kompletní zajištění fotovoltaických elektráren.

Dobrý den, Zaujala mě vaše nabídka monitoringu nabíjení. Můžete mi prosím poslat více informací? Děkuji [name] [surename]

Kontaktujte nás