Reference z instalací

Reference z instalací

Hotel Botanique Praha

 

 

 

 

Nabíjecí stání na klíč pro pražský hotel na Florenci. Vedle wallboxu  jsme namalovali parkovací stání barvou a firemním logem.

Firemní stojan na nabíjení elektroauta je na výkon až 22 kW. V tomto konkrétním případě nebyla potřeba autorizace RFiD kartou, ani jiný mechanismus, protože vjezd pro hosty je do podzemního parkoviště jen na autorizaci. Nemůže zde mimo hostů nikdo nabíjet a parkování s nabíjením je tak jako benefit.  V tento konkrétní případ byl zvolený ekonomický wallbox NOARK s integrovaným kabelem 5 m Type 2 – Mennekes.

V případě hotelu jsme doručili následující:

  • Vstupní prohlídka a následně cenová nabídka. Tu provádíme zdarma.
  • Elektroinstalace wallboxu NOARK 22 kW  s výchozí revizí
  • Projektová dokumentace: výkresy a průvodní zpráva
  • Požárně bezpečnostní řešení stavby a sdělení hasičů HZS Hl. m. Prahy
  • Natření parkovacího místa s logem hotelu

 

 

 

 

 

Vzorková prodejna Praha 10

 

 

 

 

 

 

Zveme vás k návštěvě naší prodejny na Praze 10. V rámci instalace značky Wallbox jsme instalovali všechny tři stěžejní produkty i s Powerboostem na demo zeď. Osobně si zde můžete jednotlivé produkty prohlédnout a zkusit v provozu. Wallboxy vynikájí krásným zpracováním a nejlepším poměrem cena x výkon. Z levé strany: Pulsar Plus / Commander 2 / Copper SB. Všechny jsou ve variantě 22 kW.

 

Instalace u zákazníků

Instalace Praha 6 – společné garáže

 

 

 

 

 

Instalace Praha – východ

 

 

 

Instalace Praha 10

 

 

Tato konkrétní instalace v Praze  je s použitím Wallboxu Pulsar Plus, který má nabíjecí výkon až 22 kW (v této situaci je nastavena stanice na 11 kW nabíjení).

Aby domácí nabíječka na elektromobil nepřetížila okruh v domácnosti byl použitý komponent Powerboost, který upravuje nabíjecí výkon  nabíjení na základě spotřeby spotřebičů v domácnosti. Eliminuje riziko přetížení okruhu domácnosti a nenastane výpadek jističe. Naopak využívá vždy nejvyšší možný nabíjecí výkon.

Instalace Praha 9

 

 

 

Instalace Praha 8

 

 

 

Instalace Černošice

 

 

Kontaktujte nás