Reference nabíjecích stanic a instalací

Reference nabíjecích stanic a instalací

Hotel Botanique Praha

Nabíjecí stání na klíč pro pražský hotel na Florenci. Vedle wallboxu  jsme namalovali parkovací stání barvou a firemním logem.

Firemní stojan na nabíjení elektroauta je na výkon až 22 kW. V tomto konkrétním případě nebyla potřeba autorizace RFiD kartou, ani jiný mechanismus, protože vjezd pro hosty je do podzemního parkoviště jen na autorizaci. Nemůže zde mimo hostů nikdo nabíjet a parkování s nabíjením je tak jako benefit.  V tento konkrétní případ byl zvolený ekonomický wallbox NOARK s integrovaným kabelem 5 m Type 2 – Mennekes.

V případě hotelu jsme doručili následující:

  • Vstupní prohlídka a následně cenová nabídka. Tu provádíme zdarma.
  • Elektroinstalace wallboxu NOARK 22 kW  s výchozí revizí
  • Projektová dokumentace: výkresy a průvodní zpráva
  • Požárně bezpečnostní řešení stavby a sdělení hasičů HZS Hl. m. Prahy
  • Natření parkovacího místa s logem hotelu

 

 

 

 

 

 

Residenční instalace

 

 

 

Domácí nabíjení  je komfortní řešení pro uživatele elektromobilů z hlediska úspory času, levnějšího nabíjení a spolehlivosti.

Tato konkrétní instalace je s Wallboxem Pulsar Plus, který má nabíjecí výkon až 22 kW, i když v této konkrétní situaci je dimenzována na 11 kW nabíjení.

Aby domácí nabíječka na elektromobil nepřetížila okruh v domácnosti byl použitý i PowerBoost, což je komponent, který reguluje nabíjecí výkon na základě požadavků okruhu. Nestane se vám tedy, abyste přetížili domácnost a nastal výpadek. Naopak využívá vždy nejvyšší možný nabíjecí výkon.

 

 

Kontaktujte nás